Letná sezóna na vodnej nádrži Domaša je v plnom prúde, čo pre Rybársku stráž (RS) znamená jediné – zvýšenú ostražitosť. Z kntroly vyberáme napríklad prípad pod kempom - Opití rybári a skryté ryby
Na pláži pod kempom kontrolovala stráž dvoch rybárov, ktorí vykazovali známky požiatia alkoholu. Okolo udíc vo vode plávali pohodené vnútornosti z rýb a ich úlovky vôbec nesedeli s dokladmi na rybolov. V sieťke mali privlastnené 4 kapre a piateho kapra schovávali na brehu v taške od krmiva. Premeraním sa zistilo, že ryby dĺžkou vôbec nesedeli s dvoma kaprami, ktorých mali zapísaných z predchádzajúceho dňa. Druhý z rybárov nemal ukončený lov z predošlého dňa a dnešný ani nezačal. Výsledok: Ryby zo sieťky stráž vrátila vode a tie úspešne odplávali. S rybármi bol spísaný zápis o priestupku, ktorý bude odstúpený na ďalšie riešenie.