VN Kralova cover image
VN Kralova
VN Kralova
Všetko okolo VN Kráľová
Vytvorené Mar 15, 2023
6 Články
2 Sledujúci

Kontrola výkonu rybárskeho práva VN Kráľová

Rybárska stráž Slovenského rybárskeho zväzu Rada Žilina, pokračuje v ďalších kontrolách výkonu rybárskeho práva na vodných nádržiach dňa 27.2.2024 sa uskutočnila kontrola na VN Kráľová – 2-4930-1-1, a okolitých revírov. Pri kontrole bolo zistené že rybár si nezapísal úlovok kapra rybničného do povolenia na rybolov ktorého mal vo vedre a bol na odchode. Výhovorka úsmevná však by som ho potom zapísal.
Kontrola výkonu rybárskeho práva VN Kráľová

Aktuálne z kontroly VN Kráľová

Dňa 9.2. 2024 sa uskutočnila spoločná kontrola rybárskej stráže SRZ Rada Žilina na VN- Kráľová, Váh č2., Váh č3. Pri kontrole bolo zistené že veľa loviacich rybárov bolo prvý krát pri vode tento rok na koľko je ešte stále zimné obdobie. Keďže je väčší prietok vody, voda má 4 stupne na revíroch ryba nereagovala na nástrahy.
Aktuálne z kontroly VN Kráľová

VN Kráľová - kontrola rybárskej stráže

Kontroly rybárskej stráže výkonu rybárskeho práva pokračujú na VN- Kráľová 2-4930-1-1 dňa 18.1.2024 sa uskutočnila spoločná kontrola zameraná na dodržiavanie výkonu rybárskeho práva. Rybárska stráž prešla celu vodnú nádrž kontrolovala aj označenie revíru tabuľami označujúce revír.
VN Kráľová - kontrola rybárskej stráže

VN Kráľová aktuálne

Rybárska stráž Slovenského rybárskeho zväzu rada Žilina, pokračuje v ďalších kontrolách výkonu rybárskeho práva na vodných nádržiach dňa 12.1.2024 sa uskutočnila kontrola na VN Kráľová – 2-4930-1-1.
VN Kráľová aktuálne

VN Kráľová - spoločná kontrola revíru

Dňa 21.12.2023 skupina rybárskej stráže Rady SRZ na základe Vašich podnetov vybrala na kontrolu výkonu rybárskeho práva na juh Slovenska - VN Kráľová a okolité revíry. Po príjazde skupinu čakalo nevľúdne daždivé počasie so silným vetrom a teplotou atakujúcou nulu. Skupina začala svoju činnosť od strany obce Šoporňa na VN Kráľová a postupne kontrolujúca aj okolité revíry sa posúvala až po Kráľovú nad Váhom. V poobedných hodinách sa kontrolujúc posúvala ...
VN Kráľová - spoločná kontrola revíru

Z kontroly VN Kráľová

Rybárska stráž vykonáva svoju činnosť celoročne. Dnes Vám prinášame "úlovok" z VN Kráľová.
Z kontroly VN Kráľová